SUMMER CAMP 2023

🫵Czy jesteś gotowy na Summer Camp UKSW 2023? Zapraszamy Cię na wyjątkowy wyjazd, który z pewnością na długo pozostanie w Twojej pamięci!

🟩Summer Camp to legendarny wyjazd, cyklicznie organizowany przez Samorząd Studentów UKSW. Odbywa się on na początku września. Jest to wydarzenie, podczas którego studenci, szczególnie ci rozpoczynający swoją przygodę na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego, mają okazję spotkać się, poznać, zintegrować i przygotować się na nadchodzący rok akademicki i łatwiej wkroczyć w nowy etap edukacji.

❗️Główne cele Summer Camp UKSW to:

🔹Integracja: Wydarzenie stwarza doskonałą okazję do nawiązania kontaktów i przyjaźni z rówieśnikami oraz starszymi kolegami i koleżankami. To szansa na poznanie ludzi z różnych kierunków studiów i organizacji.

🔹Orientacja na uczelni: Podczas Summer Campu organizowane są różnego rodzaju warsztaty, spotkania z pracownikami oraz Władzami uczelni, inicjatywy mające na celu wprowadzenie studentów w życie akademickie. Nowi studenci dowiadują się o dostępnych zasobach, zapleczu, organizacjach studenckich oraz innych możliwościach, jakie oferuje uczelnia.

🔹Rozrywka i aktywności: Summer camp jest pełen różnorodnych atrakcji i aktywności, gry terenowe, konkursy, wieczory tematyczne, a także zajęcia sportowe i rekreacyjne. To wszystko ma na celu stworzenie atmosfery, która ułatwia nawiązywanie relacji między studentami.

🔹Wsparcie i motywacja: Dla wielu nowych studentów, rozpoczęcie studiów może być wyzwaniem i stresującym doświadczeniem. Summer camp daje możliwość wsparcia i motywacji od starszych kolegów, którzy mogą podzielić się swoimi doświadczeniami i koleżeńskimi radami.

🧐Czego możesz się spodziewać podczas tegorocznej edycji Summer Camp?

🎓 Szkolenia o możliwościach jakie daje UKSW – Chcemy, abyś poczuł pełnię potencjału, jaką oferuje nasza uczelnia. Podczas wyjazdu będziesz miał okazję poznać wszystkie możliwości rozwoju naukowego, kulturalnego i społecznego, jakie daje Ci UKSW. Będziemy gotowi odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania!

🤝 Spotkanie z władzami – Współtworzymy przyjazną atmosferę i dajemy Ci szansę na bezpośrednie spotkanie z Kolegium Rektorskim UKSW. Podczas spotkania dowiesz się jak funkcjonuje nasz uniwersytet oraz będziesz mógł zadać nurtujące Cię pytania. To doskonała okazja, aby wyrazić swoje pomysły i sugestie.

🚣‍♂️ Spływ kajakowy – Wyobraź sobie płynąć otoczony przepiękną przyrodą. To okazja, aby naładować baterie na nadchodzący rok akademicki!

🎉 Wieczory integracyjne – Imprezy do białego rana! Wieczory integracyjne to doskonały moment, aby zapomnieć o codziennych obowiązkach i zacieśnić więzi z nowymi kolegami i koleżankami.

🏝️ Zapomnij o nudzie! Czeka na Ciebie wyjazd pełen wrażeń dzięki któremu wrócisz na uczelnię z nowymi znajomościami, pewnością siebie oraz naładowanymi pozytywną energią bateriami.

🥰Nie przegap tej szansy! Rezerwuj miejsce już teraz i dołącz do grona studentów UKSW!

✍️Wypełnij formularz i zapisz się już dziś!

01 sierpnia 2023