IX posiedzenie sprawozdawcze Parlamentu SaS i I posiedzenie elekcyjne Parlamentu SaS

Pager item text: 
IX posiedzenie Parlamentu
Ogólnouczelniana Komisja Wyborcza Samorządu i Prezydium Parlamentu SaS zapraszają na IX posiedzenie sprawozdawcze Parlamentu SaS oraz I posiedzenie elekcyjne Parlamentu SaS odbędzie się 27 maja 2021 roku. Posiedzenia odbędą się w formie hybrydowej. 
 
Osoby, które chcą i mogą uczestniczyć w posiedzeniu stacjonarnie zapraszamy  na kampus Wóycickiego do bud. 23 do auli 105 i 106. Jednocześnie zastrzegamy, że proponowane sale mogą ulec zmianie. O ewentualnych zmianach będziemy informować na bieżąco.
 
Posiedzenie sprawozdawcze rozpocznie się o godz. 12:30, zaś posiedzenie elekcyjne o godz. 17:30.
 
 
W pierwszej części – sprawozdawczej – Parlamentarzyści, Prezydium Parlamentu, Senatorowie, Członkowie Zarządu oraz Komisja Rewizyjna złożą sprawozdania ze swojej działalności w mijającej kadencji, prosimy więc o obecność oraz o przygotowanie sprawozdań.
 
Serdecznie prosimy Senatorów oraz Parlamentarzystów o przesłanie nam swoich sprawozdań najlepiej do dnia 25 maja, ponieważ te będą stanowiły załączniki do protokołu i w razie czyjejś nieobecności Prezydium Parlamentu SaS będzie mogło odczytać sprawozdanie.
 
W drugiej części posiedzenia – elekcyjnej – nowi Parlamentarzyści wybiorą Prezydium Parlamentu, Zarząd SaS, Przedstawicieli Studentów w Senacie oraz Komisję Rewizyjną na kadencję 2021/2022.
 
Proponowany porządek obrad obu posiedzeń  (sprawozdawczego i elekcyjnego) oraz wytyczne od Inspektoratu BHP w załączeniu. Prosimy o zapoznanie się z załącznikami. 
 
Ponadto obecnych prosimy o przestrzeganie kilku procedur:
- zachowanie odległości na sali (siadać można będzie tylko na oznaczonych miejscach)
- obowiązuje posiadanie maseczek (rezerwowe maseczki będą na sali ale w ograniczonej ilości)
- prosimy o zabranie legitymacji
- prosimy o przyniesienie własnego długopisu.
Więcej szczegółów w załączniku.
 
Wspólny link do obu posiedzeń:

 

Anna Tonecka

Marszałek Parlamentu SaS

 
ZałącznikWielkość
Proponowany porządek obrad - 27.05.2021.pdf418.22 KB
UKSW_COVID19_wytyczne_parlament.pdf207.11 KB