Ogólnopolski Konkurs StwoŻywo o Stypendium

Konkurs StwoŻywo

Jesteś studentem i znasz to? Projekty, które leżą niewykorzystane w szufladach? Żmudne wysyłanie podań o praktykę? Brak sprzętu do pracy nad nowymi pomysłami? Często pusty portfel, żeby sfinansować zakup potrzebnych oprogramowań, czy opłacić praktyczne szkolenia czy warsztaty? Chesz pokazać na co Cię stać?

„Ogólnopolski Konkurs StwoŻywo o Stypendium LEGALO”  to szansa dla wszystkich studentów, którzy chcąc rozkręcić swoją karierę. Twoje zadanie to zaprojektowanie maskotki dla sklepu internetowego LEGALO. Szukamy pomysłu, który w kreatywny i oryginalny sposób będzie odnosił się do jednej z idei przewodnich sklepu : „przekonanie studentów o korzyściach z używania legalnego oprogramownia”.

Zestaw nagród dla zwycięzcy to klucz, który otwiera drzwi do kariery. LEGALO wręczy laureatowi/laureatce 2000 zł stypendium. Producent WACOMoferuje Tablet Intuos5 M Touch. Zwycięzca otrzyma także możliwość odbycia stażu w wybranej przez siebie jednej z trzech renomowanych agencji reklamowych: Heureka, Lemon Skylub Trendmaker.

Sklep internetowy LEGALO tworzy zespół młodych ludzi, którzy bardzo dobrze pamiętają, że wcale nie jest tak łatwo się przebić. Dlatego cieszymy się, że możemy zaprosić studentów do uczestnicwa w „Ogólnopolskim Konkursie StwoŻywo o Stypendium LEGALO” , nad którym patronaty medialne i merytoryczne objęło 39 polskich renomowanych uczelni, mediów, portali i serwisów internetowych, organizacji, firm i fundacji.

Nie powzól, żeby taka szansa przeszła Ci koło nosa. Stwórz projekt, dzięki któremu ożywisz Twoje marzenia!

Więcej informacji na: http://www.legalo.eu/blog/pl/konkurs