Wyniki wyborów

OBWIESZCZENIE

z dnia 4 listopada 2011 roku

Uczelnianej Komisji Wyborczej Samorządu Studentów UKSW

 

W wyniku wyborów do Wydziałowych Rad Studentów przeprowadzonych w dniach 25 października 2011 r. – 4 listopada 2011 r. kandydaci otrzymali następującą liczbę ważnie oddanych głosów:

 

Wydział Biologii i Nauk o Środowisku

  1. KUBISIAK Paulina Małgorzata (Inżynieria środowiska) 31
  2. KRZYCZKOWSKA Monika (Inżynieria środowiska) 39
  3. PLUCIŃSKI Mariusz Łukasz (Biologia) 9
  4. STEGIENKA Małgorzata (Biologia) 15

 

Wydział Filozofii Chrześcijańskiej

  1. MAREK Mateusz Michał (Filozofia) 17
  2. OLSZEWSKA Laura (Ochrona środowiska) 0
  3. ORŁOWSKI Filip (Filozofia) 5
  4. SZEWC Anna (Psychologia) 5

 

Wydział Nauk Humanistycznych

  1. DZIEDUSZYCKA Zofia Helena (Kulturoznawstwo) 77
  2. KANIUK Edwin Łukasz (Filologia polska) 52
  3. KRZANOWSKA Monika (Filologia polska) 24
  4. SIWEK Aleksandra Katarzyna (Filologia polska) 27

 

 

 

Wydział Nauk Historycznych i Społecznych

  1. BEREZA Dominika (Archeologia) 45
  2. DUBIEL Tomasz Paweł (Historia) 27
  3. DRUCHLIŃSKI Łukasz Grzegorz (Ekonomia) 24
  4. GROS Mateusz Ireneusz (Politologia) 22
  5. LESZEK Karolina (Europeistyka) 35
  6. SERAFIN Radosław Mariusz (Europeistyka) 57
  7. SZOSTEK Dominik Krzysztof (Politologia) 23
  8. SZULC Przemysław (Europeistyka) 10
  9. SZYMAŃSKA Dominika Klaudia (Socjologia) 39
  10. WACŁAW Aleksandra Alicja (Ekonomia) 44
  11. WĄSIEWSKI Filip Kazimierz (Socjologia) 4

Wydział Matematyczno – Przyrodniczy. Szkoła Nauk Ścisłych

  1. ARCHACKA Justyna (Matematyka) 0
  2. BRODOWSKA Paulina (Matematyka) 2
  3. DOROCKA Sylwia (Informatyka i ekonometria) 4
  4. KOWALEWSKA Alicja (Informatyka i ekonometria) 21
  5.  KULESZA Marcin (Informatyka) 25
  6.  ŁAPCZYŃSKA Natalia (Matematyka) 11

Wydział Nauk Pedagogicznych

  1. GOŁĘBIEWICZ Katarzyna Berenika (Pedagogika) 4
  2. LIGĘZA Ewelina (Pedagogika) 17
  3. MATUSZCZAK Edyta (Pedagogika) 5
  4. NIZIELSKA Małgorzata Justyna (Pedagogika) 31
  5. STANIASZEK Dominika (Pedagogika) 10
  6. ZAJĄC Marta Alicja (Pedagogika) 6

 

 

Wydział Prawa i Administracji

  1. CIEŚLAK Mateusz Michał (Prawo) 35
  2. CHYLIŃSKA Katarzyna (Administracja) 19
  3. GOŁASZEWSKA Maria Agnieszka (Stosunki międzynarodowe) 6
  4. GRZYWACZ Joanna (Stosunki międzynarodowe) 20
  5. HORNA Monika (Prawo) 26
  6. HRYNIEWICZ Marek Krzysztof (Prawo) 5
  7. RADOMSKI Bartosz (Prawo) 25
  8. TARNACKI Damian Franciszek (Administracja) 28
  9. TRZECIAK Barbara Irena (Prawo) 14
  10. TURKOT Magdalena (Prawo) 29
  11. WASZCZUK Andrzej (Prawo) 11

 

Wydział Teologiczny

  1. BEDNARSKA Julia Katarzyna (Dziennikarstwo i komunikacja społeczna) 48
  2. CEGLARSKA Aleksandra (Dziennikarstwo i komunikacja społeczna) 5
  3. CIEĆKO Szymon Krzysztof (Teologia) 108
  4. GRZYMAŁA Magdalena (Dziennikarstwo i komunikacja społeczna) 9
  5. HALA Krystian (Dziennikarstwo i komunikacja społeczna) 37
  6. TUREK Joanna Ewa (Dziennikarstwo i komunikacja społeczna) 11
  7. WROCŁAWSKA Izabela (Dziennikarstwo i komunikacja społeczna) 7

 

 

Wydział Studiów nad Rodziną

  1. BOJARSKI Sebastian Łukasz (Nauki o rodzinie) 6
  2. DZIARSKA-PAŁAC Dorota Anna (Nauki o rodzinie)  3
  3. KOLEŚNIK Arleta Zofia (Nauki o rodzinie) 0
  4. KOWALSKA Izabela (Nauki o rodzinie) 0
  5. PAWŁOWSKA Paulina (Nauki o rodzinie) 1
  6. REGULSKI Karol Marcin (Nauki o rodzinie) 2
  7. SOKÓŁ Radosław (Nauki o rodzinie) 18

Wydział Prawa Kanonicznego

  1. ANISZEWSKI Michał Tomasz (Prawo kanoniczne) 23
  2. GŁUCHOWSKI Paweł (Prawo kanoniczne) 36
  3. JANAS Paweł Michał (Prawo kanoniczne) 21
  4. NADOLCZAK Arnold Robert (Prawo kanoniczne) 45
  5. TARNACKA Agata Hiacynta (Prawo kanoniczne) 20

 

 

 

 

W wyborach do Wydziałowych Rad Studentów mandaty otrzymuje 5 osób, które uzyskały najlepszy wynik na danym Wydziale.

Delegatami do Parlamentu Studentów:

1)       są dwie osoby z każdego wydziału, które w wyborach do WRS otrzymały największą liczbę głosów,

2)       jest pięć osób z największą liczbą głosów, spośród pozostałych członków wydziałowych rad studenckich.

 

 

Przewodnicząca Uczelnianej Komisji Wyborczej

Samorządu Studentów UKSW

 

Agnieszka Piechocińska

 

Copyright © 2021 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach

Samorząd Studentów UKSW
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa
tel. (22) 561 88 17 (pn.-pt. w godz. 9.00-15.00)
 e-mail samorzad@uksw.edu.pl
Konto: BRE S.A. 21 1140 1010 0000 3670 1200 1005