Gala Belfra Roku UKSW

Gala Belfra Roku UKSW

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszym najnowszym projekcie - Gali Belfra Roku!

Jakie są zasady? Po kolei:

⁕ Podczas uroczystości statuetkę Belfra Roku otrzymają nauczyciele akademiccy, którzy zdaniem studentów, najpełniej sprawdzili się w swojej roli w minionym semestrze.
⁕ Nagrody zostaną przyznane osobno dla każdego wydziału w kategoriach: Wykładowca oraz Ćwiczeniowiec Roku 2016.
⁕ Reguły wyboru - tu wkraczacie WY :) Lauretami zostaną ci prowadzący, którzy otrzymają najwięcej pozytywnych ocen w ankietach udostępnionych w USOS-ie. Macie zatem niepowtarzalną okazję, aby wyrazić swoją wdzięczność.
⁕ Ankiety ruszają 23 stycznia i zostaną zamknięte dokładnie za miesiąc, czyli 23 lutego. Możecie w nich wyrazić dowolną opinię dotyczące zarówno wykładowców, jak i zajęć.
⁕ Ostatnie, co pozostaje, to przyjść na Galę i przekonać się, czy Wasz faworyt wygrał :)

Nie zwlekajcie! Wypełnijcie ankietę i miejcie realny wpływ na Waszą uczelnię!