Prezent od Serca

Prezent od serca 2016

Wielkimi krokami zbliżają się do nas Święta Bożego Narodzenia. Jest to czas zarówno radości, jak i refleksji na temat tego, jak można pomóc potrzebującym.

Czy i Ty myślisz o tym, co dobrego jeszcze możesz zrobić?
Idealną wręcz okazją do tego jest inicjatywa organizowana przez Samorząd Studentów UKSW – „Prezent od serca”!

W tym roku ta akcja będzie miała swoją już 5 edycję - 5 raz z rzędu wspomagamy podopiecznych Ośrodka Interwencji Kryzysowej na warszawskim Ursynowie.

Jeśli chcesz sprawić miły prezent osobie potrzebującej, czekamy właśnie na Ciebie w dniach 6-20 grudnia 2016 roku w siedzibach Samorządu:
-> na Wóycickiego w bud. 23 pok. 004 (parter)
-> na Dewajtis w Nowym Gmachu pok. 113 (...poziom -2)

Ponadto w dniach 12-16 grudnia będziemy na Was czekać przy stoiskach ze słodkimi niespodziankami przygotowywanymi własnoręcznie – specjalnie dla Was ;)

Co zbieramy?
- żywność z długimi terminami przydatności (mąka, cukier, kasze, makarony, oleje, słodycze)
- środki czystości (płyny do mycia podłóg, do WC, do szyb, proszki do prania)
- kosmetyki (zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych)
- artykuły dla dzieci (ubranka, pieluchy, chusteczki, płyny do kąpieli, mleko modyfikowane, kaszki)
- zabawki (klocki, samochodziki, lalki itp.)
- artykuły papiernicze (kredki, flamastry, farby)
- odzież dla dorosłych (ubrania mogą być oczywiście używane, ale prosimy, żeby NIE były zniszczone, dziurawe, poplamione)

Będziemy niezwykle wdzięczni za każdy najmniejszy prezent :)

Nie zwlekaj i podaruj część swojego serca już teraz!