Zapraszamy na Camp Zero 2013!

Camp Zero 2013
Odjechane 6 dni w Łazach k. Mielna, moc atrakcji i niezapomniane przygody, a także możliwość nawiązania nowych znajomości (a może czegoś więcej!) - to wszystko w miłej atmosferze i w przystępnej cenie!

Ruszamy z drugą już edycją Camp Zero! W tym roku bawimy się i integrujemy w Łazach koło Mielna. Podczas obozu Samorząd Studentów UKSW zapewni Ci rozrywkę i atrakcje, które pozostaną na długo w Twojej pamięci! Camp Zero to przede wszystkim możliwość poznannia nowych osób oraz zintegrowania się z tymi, którzy już studiują na UKSW. Ale Camp Zero to także różnorakie warsztaty, krótkie kursy przygotowujące do odnalezienia się już od pierwszych dni na Uczelni, oraz - co chyba cieszy się największym zainteresowaniem - wieczorne imprezy każdego dnia i inne wydarzenia integracyjne!

Pamiętaj! Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego zapisz się już dziś!

Więcej informacji na stronie:  www.campzero.pl
i na profilu facebookowym: www.facebook.com/Oboz.CampZero