Zapraszamy na wyjazd integracyjny!

Camp Zero

Każdy rok studenci UKSW zaczynają od wspólnej zabawy i integracji. Co roku organizujemy specjalny obóz integracyjny z myślą o studentach pierwszego roku. Nie może Cię na nim zabraknąć. To pierwsza okazja, by poznać znajomych z roku, Uniwersytetu, Samorząd Studentów oraz Władze uczelni. Chcesz stracić taką okazję ?!

6 dni integracji nad morzem, w Jastrzębiej Górze to świetny sposób na rozpoczęcie roku akademickiego.

Podczas obozu Samorząd Studentów UKSW zapewnia Ci rozrywkę i atrakcje, których na pewno nie zapomnisz! Rano zaprosimy Cię na warsztaty tematyczne: kurs tańca, warsztaty dziennikarskie, muzyczne. Praktycznie opowiemy o tym, jak studiować. Po południu będzie czas na pierwszą sesję integracyjną. To czas na obozową grę z mapą, turniej sportowy oraz nietypową  grę  w mopeja. A wieczorem: ognisko, Party Night, Hawaii Party, Singiel Party, karaoke oraz bieg nocny.

Wśród atrakcji, które zamierzamy Wam zaproponować są:

Sesje warsztatowe:
Warsztaty pracy w grupie - podczas kilku spotkań dowiesz się, jaką rolę pełnią poszczególne osoby w grupie. Opowiemy Wam o roli lidera i o tym, czym lider może się charakteryzować. Będziecie mogli wziąć udział w kilku grach i zabawach podczas których zobaczycie jakie efekty przynosi podejmowanie decyzji przez jedną i kilka osób oraz czym tak naprawdę jest praca grupowa.

Warsztaty dziennikarskie - umiejętności dziennikarskie przydadzą się każdemu studentowi. Dlatego podczas obozu jeden z naszych kolegów poprowadzi warsztaty dziennikarskie połączone z warsztatami fotograficznymi.

Warsztaty masażu - masować lub być masowanym, do wyboru, do koloru.

Warsztaty taneczne - taniec stał się w ostatnich latach w Polsce tak modny, że nie może go zabraknąć także i u nas! Przez kilka dni nasz trener spróbuje Wam wbić do głowy kilka podstawowych kroków - nie będziecie już podpierać ścian na imprezie! Zamiast tego zaimponujecie swoim dziewczynom i chłopakom!

Warsztaty szybkiego czytania - mogą się przydać niebawem na studiach.

Warsztaty autoprezentacji - czyli jak zaprezentować się od najlepszej strony.

Wydarzenia integracyjne:
Chrzciny - choć w zasadzie cały obóz to sposób na wdrożenie Was w życie studenckie - to oczywiście przewidujemy również specjalną zabawę podczas której przyjmiemy Was w szeregi studentów UKSW!

Zawody w mopeja - jak się gra w mopeja? Zobaczysz na obozie! Fascynująco rozrywkowa zabawa, w której na śliskim boisku spotykają się dwie drużyny. W mopeja zagramy podczas zawodów sportowych organizowanych w ramach obozu.

Imprezy:
Hawaii Party - tą imprezą podgrzejemy atmosferę! W stylu hawaii rozpoczniemy cykl wieczornych imprez, z dobrą muzyką i towarzystwem!

Singiel Party  - na obóz wybierasz się sam? To możesz wrócisz z kimś! Bo u nas także wieczór dla singli podczas którego - kto wie - może poznasz swoją drugą połówkę?

Więcej informacji na stronie:  www.campzero.pl

i na profilu facebookowym:  http://www.facebook.com/events/415367441849248/