Psychologia sukcesu nie tylko dla psychologów - spotkanie otwarte.

Kołtyś

Samorząd Studentów UKSW, Wydziałowa Rada Studentów Wydziału Filozofii Chrześcijańskiej UKSW
(WRS WFCh), Wydziałowa Rada Studencka Wydziału Prawa i Administracji UKSW (WRS WPiA),
Polskie Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Psychologii (PSSiAP) Biuro Warszawa,
Niezależne Zrzeszenie Studentów (NZS) UKSW, a także Koło Naukowe Studentów Psychologii (KNSP) UKSW zapraszają na spotkanie otwarte adresowane do studentów,
jak i absolwentów chcących od życia „czegoś więcej”.

Spotkanie odbędzie się 7 marca 2013  o godz. 18:30 w sali B107 i B108,
budynek 23 - UKSW, Wóycickiego 1/3.

Gościem specjalnym będzie Pan Michał Kołtyś (35 l.) – absolwent SGH w Warszawie, założyciel EKLS (Europejskiego Klubu Ludzi Sukcesu), świetny mówca, trener, coach i biznesmen, który pierwszy swój biznes założył na pierwszym roku studiów. W ciągu ostatnich 15 lat sprzedał usługi i produkty za łączną sumę ponad 100 mln złotych. Miał okazję uczyć się i rozwijać u boku światowej sławy osobistości, takich jak Anthony Robbins, Brian Tracy, Jack Canfield, czy Robert Kiyosaki. Obecnie jest inwestorem i przedsiębiorcą od wielu lat poświęcającym się modelowaniu ludzi sukcesu poprzez prowadzenie szkoleń i coachingów w Europie, Azji i USA, przy współpracy z najlepszymi trenerami biznesu, rozwoju osobistego i finansów na świecie. Pozytywny wpływ na życie innych jest jego pasją. Nasz gość jest również prekursorem wykorzystywania nowatorskich technik szkoleniowych (takich jak glasswalking, czy firewalking) w Polsce.

„Wierzę, że przyszłość tego świata, w tym nowe wspaniałe przedsięwzięcia biznesowe leży w rękach ludzi, którzy dzisiaj mają po 20 parę lat…” – mówi pan Michał.

Swoją wiedzą i doświadczeniem pokazuje, że sukces jest możliwy bez względu na wiek, czy wykształcenie. Pokazuje, jak umiejętnie połączyć psychologię i praktyczną technologię osiągania sukcesu w warunkach dzisiejszego świata.

Co zyskujesz przychodząc na spotkanie?
90 minut, które prawdopodobnie nieodwracalnie odmieni Twoje życie. Na lepsze.

UWAGA! w trakcie spotkania odbędzie się losowanie DARMOWYCH voucherów na legendarne szkolenie Sky is the Limit!

Zapraszamy !